Echipe Înscrise

 

 

Echipe Înscrise

 

 

*Lista echipelor înscrise este actualizată o dată la 2 zile. Vă rugăm să verificați și folderul de SPAM al adresei folosite la înscriere pentru verificarea mailul de confirmare a înscrierii. 

 

Numele școlii Adresa școlii Numele echipei
Liceul Teoretic ”Grigore Mloisil” Timisoara Timisoara Aequalitatem
Colegiu Național Pedagogic ”Spiru Haret” Buzău ECO
Liceul Tehnologic Valeriu Braniste Lugoj REUSITII
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Generatia Z
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZĂU PROLEARNING
Ioan Petrus Otopeni 4Charity
Ioan Petrus Otopeni Pigeons
Liceul Tehnologic Valeriu Braniste Lugoj The hope of the GREEN
COLEGIUL NAȚIONAL ”CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA” TIMIȘOARA Timișoara Hoolilogans Squad
Colegiul Economic,, Mihail Kogalniceanu” Focșani Pioneers
Colegiul Național Dimitrie Cantemir Onești EDUyouth
Colegiul Național ,,Elena Cuza” București Green Talk
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZĂU GATA
Colegiul Național Pedagogic Buzău Buzău Light of education
COLEGIUL NATIONAL ,,VASILE ALECSANDRI” Bacau RED ALERT
Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Buzau Apolo
Colegiul National “Vasile Alecsandri” Bacau Bacau Teenagers Matter
COLEGIUL NAȚIONAL „CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA” TIMIȘOARA Stronger together
Liceul Teoretic Alexandru Marghiloman Buzău Daring Teens
COLEGIUL NATIONAL “MIRCEA ELIADE” REȘIȚA Euro Community Messengers
Colegiul Național ”Dimitrie Cantemir” Onesti ELPIS
Colegiul Economic Mihail Kogălniceanu Focșani Cheia Viitorului
Colegiul Național “Unirea” Focșani Micii europeni
Colegiul Național „Dimitrie Cantemir” Onești, jud Bacău Hope Givers
Colegiul Național Spiru Haret Buzău Trust
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN Buzău G.I.F.A.
Liceul Tehnologic Valeriu Braniste Lugoj The hope of the green
Colegiul Național Pedagogic Spiru Haret Buzău Yin Yang
Liceul Tehnologic “Valeriu Branişte” Lugoj LTVB
Colegiul Național Constantin Diaconovici Loga Timisoara Orizonturi Deschise
Liceul Teoretic Alexandru Marghiloman Buzau Equal Division
COLEGIUL NAȚIONAL „CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA” Timișoara CRYSTAL CLEAR
Colegiul Național “Vasile Alecsandri” Bacău Bacău Go 4 Eco
COLEGIUL NATIONAL ,,NICHITA STANESCU” PLOIESTI VIP M
COLEGIUL NATIONAL ,,NICHITA STANESCU” PLOIESTI 4 TEAM
Colegiul National “Ana Aslan”, Timisoara Timisoara ASLANIANA
Colegiul Național “C.D.Loga”, Timișoara Timișoara “Four Growing Saplings”
Liceul Teoretic “Vlad Țepeș” Timișoara Food for All
Liceul Teoretic “Vlad Țepeș” Timișoara Aitistele
Colegiul Național Pedagogic “Spiru Haret” Buzau Gen Z
LICEUL PEDAGOGIC ”MATEI BASARAB” SLOBOZIA DĂ-MAI-DEPARTE
LICEUL PEDAGOGIC ”MATEI BASARAB” SLOBOZIA A DROP FOR EUROPE
Colegiul Național ”Tudor Vladimirescu” Târgu Jiu EcoFueled
Colegiul Național ,,Dimitrie Cantemir” Onești  Jud. Bacău MADA
Liceul Teoretic com. Peciu Nou Sag Învingătorii!
Liceul Pedagogic Matei Basarab Slobozia European Generation
Liceul “Vasile Conta” Targu Neamt A.T.I.- Acceptarea Tratamentelor si a Indicatiilor
Liceul Teoretic “Vlad Țepeș” Timișoara Vulturii
Liceul Teoretic ”Alexandru Marghiloman”, Buzău Buzău ZREAMERS
Liceul Pedagogic ” Matei Basarab” Slobozia Hope Team
COLEGIUL NAŢIONAL “TRAIAN LALESCU” Reşiţa LMF-istele
ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZĂU Rise of Europe
Liceul Teoretic Ghelari Ghelari ButterflyÎs
Colegiul Silvic Bucovina Câmpulung Moldovenesc CSB – Forța
Liceul Teoretic Ghelari Ghelari Explore the world
Liceul Teoretic Ghelari Ghelari The Unicorns Team
Colegiul Național Pedagogic, Constantin Bratescu, Constanta Heruvimii